Arends-Kock, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 583 4900 / 584 0044
Country: Aruba
Street: Dominicanessenstraat 2
Email: Law-arends-kock@setarnet.aw
Bie, Advocatenkantoor Mr. A. De
Phone: (00297) 588 5743
Country: Aruba
Street: Dominicanesstraat 33
Email: Bienet@setarnet.aw
Coutinho N.V,. Advocatenkantoor Mr. J.J
Phone: (00297) 582 0022
Country: Aruba
Street: Emmastraat 16
Croes, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 582 7578
Country: Aruba
Street: Concessielaan 8
Croes, Mr. Rolly Croes Advocatenpraktijk
Phone: (00297) 582 9239
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Croes Wever & Tchong
Phone: (00297) 582 2138
Country: Aruba
Street: Arulex Center, Punta Brabo Z/n
Email: Arluex@setarnet.aw
Ecury & Gravenstijn
Phone: (00297) 582 0007
Country: Aruba
Street: Caya Ernesto Petronia 64
Email: Ecury-gravenstijn@setarnet.aw
Esch, Advocatenkantoor Mr. Van
Phone: (00297) 588 5100
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 60, Marisol Building - Suite 10
Email: Vaneschlaw@setarnet.aw
Gomez & Bikker Law Offices
Phone: (00297) 588 7355
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 50
Email: Info@gobiklaw.com
Kock, Advocatenkantoor Mr. Ing. A.S.
Phone: (00297) 588 9336
Country: Aruba
Street: Constantijn Huygenstraat 15
Email: Askaruba@setarnet.aw
Kuyp N.V., Advocatenkantoor Mr. J.H. Van Der
Phone: (00297) 583 0025 / 582 9460
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Email: Jhvdkuyp@setarnet.aw
Oomen & Offringa
Phone: (00297) 588 3030
Country: Aruba
Street: Beatrixstraat 8
Email: Info@oominga.com
Swaen & Partners
Phone: (00297) 582 1420
Country: Aruba
Street: Venezuelastraat 17
Email: Andries@swaenpartners.net
Yarzagaray N.V., Mr. Ricardo E.
Phone: (00297) 588 0034
Country: Aruba
Street: Madurostraat 34-a
Powered by Sigsiu.NET

Overleg justitiële samenwerking tussen Nederland, Aruba, Curaçao en Sint Maarten geslaagd

DEN HAAG - Juist in tijden van crisis is het van groot belang goed en constructief samen te blijven werken binnen het Koninkrijk. Vandaag vergaderden de ministers van Justitie Grapperhaus (Nederland inclusief Caribisch Nederland), Bikker (Aruba), Girigorie (Curaçao) en Richardson (Sint Maarten) met elkaar over de justitiële samenwerking.

Cannabis farming, animal cruelty laws among US Party focus points

PHILIPSBURG– A tolerance policy for the decriminalisation of possession, use and cultivation of cannabis, permitting cannabis farming for medicinal and recreational purposes, and pursuing a law on animal cruelty are amongst the many issues on which United St. Maarten Party (US Party) wants to focus this year.

Marinier krijgt drie maanden voor veroorzaken auto-ongeluk

PHILIPSBURG/ARNHEM – Meer dan een jaar na dato krijgt Patricia Lynch naar eigen zeggen eindelijk erkenning: de Nederlandse marinier die haar in de nacht van 4 mei 2019 meesleepte in een auto-ongeluk op Sint-Maarten, krijgt drie maanden militaire detentie.