Arends-Kock, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 583 4900 / 584 0044
Country: Aruba
Street: Dominicanessenstraat 2
Email: Law-arends-kock@setarnet.aw
Bie, Advocatenkantoor Mr. A. De
Phone: (00297) 588 5743
Country: Aruba
Street: Dominicanesstraat 33
Email: Bienet@setarnet.aw
Coutinho N.V,. Advocatenkantoor Mr. J.J
Phone: (00297) 582 0022
Country: Aruba
Street: Emmastraat 16
Croes, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 582 7578
Country: Aruba
Street: Concessielaan 8
Croes, Mr. Rolly Croes Advocatenpraktijk
Phone: (00297) 582 9239
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Croes Wever & Tchong
Phone: (00297) 582 2138
Country: Aruba
Street: Arulex Center, Punta Brabo Z/n
Email: Arluex@setarnet.aw
Ecury & Gravenstijn
Phone: (00297) 582 0007
Country: Aruba
Street: Caya Ernesto Petronia 64
Email: Ecury-gravenstijn@setarnet.aw
Esch, Advocatenkantoor Mr. Van
Phone: (00297) 588 5100
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 60, Marisol Building - Suite 10
Email: Vaneschlaw@setarnet.aw
Gomez & Bikker Law Offices
Phone: (00297) 588 7355
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 50
Email: Info@gobiklaw.com
Kock, Advocatenkantoor Mr. Ing. A.S.
Phone: (00297) 588 9336
Country: Aruba
Street: Constantijn Huygenstraat 15
Email: Askaruba@setarnet.aw
Kuyp N.V., Advocatenkantoor Mr. J.H. Van Der
Phone: (00297) 583 0025 / 582 9460
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Email: Jhvdkuyp@setarnet.aw
Oomen & Offringa
Phone: (00297) 588 3030
Country: Aruba
Street: Beatrixstraat 8
Email: Info@oominga.com
Swaen & Partners
Phone: (00297) 582 1420
Country: Aruba
Street: Venezuelastraat 17
Email: Andries@swaenpartners.net
Yarzagaray N.V., Mr. Ricardo E.
Phone: (00297) 588 0034
Country: Aruba
Street: Madurostraat 34-a
Powered by Sigsiu.NET

Aangifte tegen gezaghebber Bonaire geseponeerd

KRALENDIJK - Op 6 maart 2020 hebben mevrouw R. Hellburg-Makaai en de heren M. Pieters en C. Abraham, leden van de Eilandsraad Bonaire, aangifte gedaan van valsheid in geschrift tegen de gezaghebber van Bonaire.

Hof wijst beklag James Finies af

KRALENIJK - Op 6 september 2019 is de heer James Finies aangehouden omdat hij de aanwijzing van de politie niet had gevolgd tijdens de viering van Dia di Boneiru op het Wilhelminaplein.

4-DAAGSE VERDIEPINGSCURSUS ERFRECHT EN HUWELIJKSVERMOGENSRECHT tot nader order uitgesteld

De verdiepingscursus Erfrecht en Huwelijksvermogensrecht op Sint Maarten, die gepland was van 30 maart to 2 april, is in verband met de coronacrisis tot nader order uitgesteld. Wij houden u op de hoogte zodra er een nieuwe datum is gepland.
De boeken geschreven door Prof. mr. Gregor van der Burght zijn uiteraard wel gewoon te bestellen via de gebruikelijke kanalen.
BOEKEN: 
ISBN-13: 978-9462405288
ISBN: 9789462402874