Arends-Kock, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 583 4900 / 584 0044
Country: Aruba
Street: Dominicanessenstraat 2
Email: Law-arends-kock@setarnet.aw
Bie, Advocatenkantoor Mr. A. De
Phone: (00297) 588 5743
Country: Aruba
Street: Dominicanesstraat 33
Email: Bienet@setarnet.aw
Coutinho N.V,. Advocatenkantoor Mr. J.J
Phone: (00297) 582 0022
Country: Aruba
Street: Emmastraat 16
Croes, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 582 7578
Country: Aruba
Street: Concessielaan 8
Croes, Mr. Rolly Croes Advocatenpraktijk
Phone: (00297) 582 9239
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Croes Wever & Tchong
Phone: (00297) 582 2138
Country: Aruba
Street: Arulex Center, Punta Brabo Z/n
Email: Arluex@setarnet.aw
Ecury & Gravenstijn
Phone: (00297) 582 0007
Country: Aruba
Street: Caya Ernesto Petronia 64
Email: Ecury-gravenstijn@setarnet.aw
Esch, Advocatenkantoor Mr. Van
Phone: (00297) 588 5100
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 60, Marisol Building - Suite 10
Email: Vaneschlaw@setarnet.aw
Gomez & Bikker Law Offices
Phone: (00297) 588 7355
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 50
Email: Info@gobiklaw.com
Kock, Advocatenkantoor Mr. Ing. A.S.
Phone: (00297) 588 9336
Country: Aruba
Street: Constantijn Huygenstraat 15
Email: Askaruba@setarnet.aw
Kuyp N.V., Advocatenkantoor Mr. J.H. Van Der
Phone: (00297) 583 0025 / 582 9460
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Email: Jhvdkuyp@setarnet.aw
Oomen & Offringa
Phone: (00297) 588 3030
Country: Aruba
Street: Beatrixstraat 8
Email: Info@oominga.com
Swaen & Partners
Phone: (00297) 582 1420
Country: Aruba
Street: Venezuelastraat 17
Email: Andries@swaenpartners.net
Yarzagaray N.V., Mr. Ricardo E.
Phone: (00297) 588 0034
Country: Aruba
Street: Madurostraat 34-a
Powered by Sigsiu.NET

OM Curacao start strafrechtelijk onderzoek tegen Alcala Wallé

WILLEMSTAD - In oktober 2019 is er aangifte gedaan van mogelijke schending van de Landsverordening Integriteit (kandidaat) ministers, oftewel de screeningswetgeving.

Minister Dekker kondigt nieuw wetsvoorstel mediation aan

DEN HAAG - Minister Dekker (Rechtsbescherming) kondigt aan met een nieuw wetsvoorstel te komen om de mediationmarkt te reguleren. Hij wil onder meer een register voor beëdigde mediators invoeren.

Strafzaak over fatale marineduik Curaçao stilgelegd in afwachting van zaak nabestaanden

ARNHEM - De strafzaak over de duikoefening op Curaçao waarbij in 2015 een 23-jarige marineduikster overleed, wordt stilgelegd. De nabestaanden zijn het niet eens met de aanklacht en stappen eerst naar het gerechtshof.