Arends-Kock, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 583 4900 / 584 0044
Country: Aruba
Street: Dominicanessenstraat 2
Email: Law-arends-kock@setarnet.aw
Bie, Advocatenkantoor Mr. A. De
Phone: (00297) 588 5743
Country: Aruba
Street: Dominicanesstraat 33
Email: Bienet@setarnet.aw
Coutinho N.V,. Advocatenkantoor Mr. J.J
Phone: (00297) 582 0022
Country: Aruba
Street: Emmastraat 16
Croes, Advocatenkantoor
Phone: (00297) 582 7578
Country: Aruba
Street: Concessielaan 8
Croes, Mr. Rolly Croes Advocatenpraktijk
Phone: (00297) 582 9239
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Croes Wever & Tchong
Phone: (00297) 582 2138
Country: Aruba
Street: Arulex Center, Punta Brabo Z/n
Email: Arluex@setarnet.aw
Ecury & Gravenstijn
Phone: (00297) 582 0007
Country: Aruba
Street: Caya Ernesto Petronia 64
Email: Ecury-gravenstijn@setarnet.aw
Esch, Advocatenkantoor Mr. Van
Phone: (00297) 588 5100
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 60, Marisol Building - Suite 10
Email: Vaneschlaw@setarnet.aw
Gomez & Bikker Law Offices
Phone: (00297) 588 7355
Country: Aruba
Street: L.g. Smith Boulevard 50
Email: Info@gobiklaw.com
Kock, Advocatenkantoor Mr. Ing. A.S.
Phone: (00297) 588 9336
Country: Aruba
Street: Constantijn Huygenstraat 15
Email: Askaruba@setarnet.aw
Kuyp N.V., Advocatenkantoor Mr. J.H. Van Der
Phone: (00297) 583 0025 / 582 9460
Country: Aruba
Street: Apollostraat 2
Email: Jhvdkuyp@setarnet.aw
Oomen & Offringa
Phone: (00297) 588 3030
Country: Aruba
Street: Beatrixstraat 8
Email: Info@oominga.com
Swaen & Partners
Phone: (00297) 582 1420
Country: Aruba
Street: Venezuelastraat 17
Email: Andries@swaenpartners.net
Yarzagaray N.V., Mr. Ricardo E.
Phone: (00297) 588 0034
Country: Aruba
Street: Madurostraat 34-a
Powered by Sigsiu.NET

Wijziging dienstverlening Gerecht in eerste aanleg Bonaire vanwege Coronamaatregelen van 21 t/m 30 september

KRALENDIJK – Om de verspreiding van het coronavirus Covid-19 tegen te gaan heeft het Gerecht in eerste aanleg Bonaire een aantal maatregelen genomen. Deze maatregelen gelden voorlopig vanaf vandaag, 21 september, tot en met 30 september 2020.

Politie neemt gevaarlijke honden in beslag

WILLEMSTAD - Heden heeft het HIT-team van de politie op last van de officier van justitie van het Openbaar Ministerie twee gevaarlijke honden in beslaggenomen. Dit naar aanleiding van een bijtincident dat deze zomer plaatsvond bij Koredor.

Openbaar Ministerie schikt met geldtransactiekantoren

De officier van justitie van het Parket Procureur-Generaal van Curaçao, Sint Maarten en Bonaire, Sint Eustatius en Saba (“OM”) heeft een tweetal geldtransactiekantoren op Sint Maarten – Popular Express en Money Express - een transactie aangeboden ter voorkoming van verdere strafrechtelijke vervolging.