VanEps Kunneman VanDoorne scriptieprijs 2012

Op maandag 25 juni jl. vond voor de twaalfde keer de uitreiking plaats van de VanEps Kunneman VanDoorne prijs. Dit jaar is de prijs gegaan naar Salina Helder voor zijn scriptie getiteld “Si of No? De Implementatie van databankenrecht in Curaçao ten behoeve van een optimale kenniseconomie”. 

De prijs wordt jaarlijks uitgereikt voor de beste afstudeerscriptie van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid van de Universiteit van de Nederlandse Antillen. Met deze prijs wil het advocatenkantoor goede studenten belonen voor het harde werk dat zij geleverd hebben bij het schrijven van een scriptie die zowel wetenschappelijk als maatschappelijk een bijdrage levert. De winnaar ontvangt een cheque, alsook een certificaat als blijvend aandenken. De beste scriptie wordt geselecteerd door een speciaal daartoe benoemde commissie. Deze beoordeelt het stuk niet alleen op juridische kwaliteit, maar ook op creativiteit en de maatschappelijke relevantie van het onderwerp.
 
Op de foto het moment van de prijsuitreiking door Sueena Francisco, advocaat verbonden aan VanEps Kunneman VanDoorne
 
Source: ekvandoorne.com

Eerste Kamer neemt motie Isla aan

WILLEMSTAD – De Nederlandse regering kan Curaçao bijstaan bij het aanpakken van de luchtvervuiling en milieuproblemen van de Isla raffinaderij als Curaçao daar om vraagt. De Eerste Kamer heeft hierover vandaag een gewijzigde motie aangenomen, meldt Caribisch Netwerk.

Schippers akkoord met alternatief bezuinigingsvoorstel zorg Caribisch Nederland

BES ISLANDS - Minister Edith Schippers (VWS) gaat akkoord met een alternatief voorstel vanuit Caribisch Nederland om de noodzakelijke besparingen op de zorgkosten te halen. 

‘Arbitrage kan doorschietende juridisering voorkomen’

NETHERLANDS - Geschillen steeds meer alleen via de rechter oplossen, kan leiden tot steeds verdergaande of zelfs doorschietende juridisering.
disclaimer | privacy
© Dutch Caribbean Legal Portal | Website by Blinq Web Studio